נמצאו 15 תוצאות עבור חיפוש התג : מערכות אזעקה

מערכות קולנוע ביתי

מערכות קולנוע... (קרא עוד...)

רמקולים סטלייטים

... (קרא עוד...)

רמקולים שקועים

      [catalogImages:store_sale] *המבצע מתייחס לרכישת 2 זוגות רמקולים ומעלה. פתרון חדשני בשבילך - רמקולים שקועים: בעבר מכשירי חשמל תפסו נפח רב והיו כבדים ומסורבלים. רמקולים שקועים הם דוגמא בולטת לעין על הדרך... (קרא עוד...)

מערכות קולנוע ביתיות

סרט בקולנוע מול סרט בבית: חווית הצפייה באולם קולנוע היא ללא ספק בילוי מהנה למדי שתורם רבות להנאה שלנו מסרט כלשהוא. לעומת זאת, גם בבית ניתן ליהנות מסרט טוב במיוחד כאשר צופים בו עם חברה טובה. בכל זאת, משהו בקולנוע גורם לסרט... (קרא עוד...)

אודות אקספרטק

  לאחר שקטפה הצלחה רבה בחו"ל, פתחה חברת אקספרטק שנוסדה ע"י מר דורון מור סניף בישראל, זאת בנוסף לסניף המצליח WizAudio בניו – יורק. החברה בעלת ניסיון של שנים במערכות מתקדמות... (קרא עוד...)

קולנוע ביתי / מערכת קולנוע ביתי

  [catalogImages:mivcinema] התקנת מערכות אודיו / וידאו, מסכי LCD ופלזמה בעבר כשרצית לצפות בסרט משובח ולהתענג מהצפייה בו היית צריך להרחיק לכת עד לקולנוע הקרוב (שלא תמיד היה נמצא בקרבת מקום או... (קרא עוד...)

מערכת קולנוע ביתי

מי מאיתנו לא אוהב ללכת לקולנוע וליהנות מהחוויה של סרט טוב באולם גדול על מסך ענק עם פופקורן ושתייה? לפעמים יש לנו את החשק ללכת וליהנות מסרט טוב אבל לא מתחשק לנו לצאת מהבית או שמתחשק לראות סרט ישן שכבר לא מוקרן בקולנוע אבל... (קרא עוד...)

מערכת קולנוע ביתית

מצלמות אבטחה   מערכות קולנוע ביתי   בית חכם   מערכות אזעקה   מבצע מערכות קולנוע ביתי מבצע מערכת אזעקה אלחוטית מבצע מצלמות אבטחה מחיר כול החבילה: 4,350... (קרא עוד...)

מתקין lcd

מראה הבית מקבל טוויסט איכותי!מעוניינים לשדרג את המסכים שיש לכם בבית?יש עוד אנשים שמחזיקים את המסכים העבים והכבדים, אבל אתה- אתה מתקדם עם מסכי lcd .מסכי lcd הם אלו שאינם תופסים כמעט מנפח החדר וניתן לשלב אותם בתוך רהיטים.כל... (קרא עוד...)

מדיה ועיתונות

  כתבת תדמית   הנה דוגמא מדוע כדאי להתקין את המסך בבטחה על הקיר כתבה בYnet :    כתבת תדמית ב"ידיעות אחרונות" במדור - חדשות ... (קרא עוד...)

אזעקות

  מערכות אזעקה לבית ולעסק מתחלקות ל-2 סוגים עיקריים. 1. מערכת קווית 2. מערכת אלחוטית   מערכת אזעקה קווית הינה מערכת בה נדרשת הנחת תשתית של כבלים אשר מתאימים למערכת. לרוב תשתית זו נדרשת לחיווט לפני סגירת הקירות... (קרא עוד...)

כתבות ומאמרים

    כתבת תדמית שפורסמה ב"ידיעות אחרונות" במדור -חדשות. 10.06.2010   מערכת קולנוע ביתי מערכת קולנוע ביתי, מסך פלזמה,מסךהדור הבא של עולם הקולנוע הביתי משלב בתוכו מספר קריטריונים: התקנת מסך שטוח,... (קרא עוד...)

בית חכם

בעידן בו הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק בכל יום, והמצאות חדשות מציפות אותנו היה זה רק עניין של זמן עד שפריטים שראינו בסרטים דמיוניים על העתיד יהיו חלק מחיינו. נסו לדמיין את חיינו ללא... (קרא עוד...)

לקוחות ממליצים

    לדורון שלום, ברצוני להודות לך על ביצוע ההתקנות של מערכות קול ומקרנים שבוצעו במכונים לחקר המדבר בשדה בוקר. ביצעתם עבודה טובה ומקצועיתכמו כן אתה קשוב לכל בקשה והערה שלנו ולא חסכתם באמצעים ובזמן לביצוע... (קרא עוד...)

אינטרקום

מערכות אינטרקום הינן מערכות תקשורת בין אישית בין אם במשרד ובין אם בבית. אנו נשתמש במערכת אינטרקום לצורך הכרזה על בואנו למקום מסויים או לצורך העברת מסר בין 2 גורמים לפחות (לא נתקלנו עדיין באדם או חברה שהתקינו את... (קרא עוד...)


| בית חכם || התקנות מסכים || קולנוע ביתי || אזעקות || מצלמות אבטחה |

 


   

 צרו עמנו קשר ב:

 054-7717775

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב בנייה וקידום אתרים