קולנוע ביתי / מערכת קולנוע ביתי

 

gggg
מגבר אודיו וידיאו עם שמע סטריאו היקפי 
מגבר עוצמתי במיוחד 400W 
יציאת 5.1

מחיר מבצע  2700 ₪
magber
מגבר Sansui דגם RZ6005 + ארבעה רמקולים שקועים עגולים בסיסיים לתקרה.


מחיר מבצע  1900 ₪
qaz
  חבילת מכירה והתקנה בסיסית מושלמת של מסך על מתקן צמוד קיר למסך גדול

מחיר מבצע  5000 ₪

התקנת מערכות אודיו / וידאו, מסכי LCD ופלזמה

בעבר כשרצית לצפות בסרט משובח ולהתענג מהצפייה בו היית צריך להרחיק לכת עד לקולנוע הקרוב (שלא תמיד היה נמצא בקרבת מקום או בעיר מגוריך בכלל) ולשלם מחיר לא מבוטל עבור ההנאה הכרוכה בכך. אך מאז הזמנים השתנו, זרם האנשים ההולך עדיין לבתי הקולנוע הולך ופוחת בשנים האחרונות וגם אותם אלו שעדיין מחשיבים זאת לבילוי מועדף הורידו משמעותית את תדירות הביקורים, זאת בין היתר מפני שניתן ליהנות מאיכות כמעט זהה גם בבית.

 

איך עושים זאת?

כיום כשהמסכים השטוחים והדקים נכנסו אל חיינו באופן כמעט מוחלט, והם מגיעים אלינו בגדלים ואיכויות שונות ניתן להוסיף אליהם מערכת קולנוע ביתית וליצור חווית צפייה גבוהה ביותר שתחליף למעשה את ההליכה לבית הקולנוע. כך תוכל לשבת עם בת זוגתך, ילדיך ואפילו מספר חברים קרובים ולצפות באיזה סרט שתחפץ בו, זאת מבלי לצאת מהבית בכלל!

ההשקעה ברכישת מערכת קולנוע ביתית היא חד – פעמית, ועלותה בניגוד למה שרובינו נוטים לחשוב היא לא גבוהה במיוחד, נוספת לכך העובדה שישנו מגוון רחב של מערכות במחירים שונים וחברות שונות כך שתוכל לבחור ולהתאים את המערכת הרצויה לך במחיר המתאים לך וליהנות עוד היום מחווית צפייה בלתי רגילה.

מהי בעצם מערכת קולנוע ביתית?

מערכת קולנוע ביתית כשמה כן היא, מערכת הכוללת סט של מוצרים (מסך, מגבר, רמקולים) שיחד מעניקים חוויה צפייה של קולנוע, המתאימה לכם בבית.


חלקי המערכת מורכבים מהרכיבים הבאים:

1. מסך

מסך הטלוויזיה הוא החלק הראשון במערכת, על אף שלרוב הוא נקנה בנפרד, ולא כלול במערכת הקולנוע, עם זאת חשיבותו היא ראשונה במעלה שעל כן בלעדיו לא ניתן לצפות כלל בסרט.

ישנם מספר פרמטרים חשובים שכדאי לתת אליהם תשומת לב בטרם קונים מסך טלוויזיה והם גודל המסך, איכות התמונה, רזולוציה, בהירות וזמן תגובה. כדי לקנות את המסך המתאים לכם ביותר בקרו בחנות אשר מציעה אולם תצוגה רחב ידיים בו תוכלו לשבת ולצפות במסך מאותו מרחק כמו שנמצא בביתכם וכך תוכלו לקבל תמונת מצב אמיתית, כמו כן כמובן שמומלץ להיעזר באיש מקצוע שמבין בתחום והוא יתאים לכם את המסך הטוב ביותר עבורכם.

2. מגבר / רסיבר

המגבר הוא חלק בלתי נפרד ממערכת הקולנוע הביתית, והוא שאחראי בעצם על הרמקולים ושולט בהם.

תפקידו הוא פענוח האותות מנגן ה-DVD או מסך הטלוויזיה והעברתם אל הרמקולים.

מרבית המגברים הנמכרים כיום נקראים "רסיבר" והם כוללים בתוכם רדיו מובנה בו ניתן לשמור תחנות קבועות.

החשיבות ברכישת מגבר היא לא רק לעוצמת הוואטים שהוא מצויד בו אלא גם לחלקו האחורי של המגבר הכולל את החיבורים אל הרכיבים האחרים במערכת, חלק זה חשוב ביותר, ובמידה ורכשתם מסך המצויד בטכנולוגיית HD ((High Definition רצוי שתשקיעו במגבר בעל יציאות HDMI זאת כדי לנצל בצורה המרבית את יכולת הצפייה.  

3. רמקולים

בעבר היינו רגילים לראות שני רמקולים בכל מערכת שהייתה לנו, בין אם מדובר ברמקולים למחשב או רמקולים למערכת סטריאו.

אך כיום רוב המערכות מצוידות ב- 5 רמקולים ובסאב וופר, ויש מערכות הכוללות אף מספר רב יותר של רמקולים.

מיקום הרמקולים הוא חשוב ביותר ובד"כ יכלול סידור היקפי, שני רמקולים בצד האחורי של חדר הצפייה, שני רמקולים בצד הקדמי בקיר בו ממוקם מסך הטלויזיה, רמקול אחד מרכזי, גם הוא בקיר בו נמצא המסך, והסאב שמיקומו נתון לשיפוטכם זאת מכיוון שאין משמעות רבה למיקומו.

כאשר מרכיבים רמקולים בצורה היקפית מתקבלת איכות שמיעה הנקראת ”סראונד" ומשמעותה, שמיעה היקפית, הצלילים עוטפים למעשה את הצופה מכל הכיוונים.

כמובן, שיש חשיבות רבה להתקנת הרמקולים ועל כן חשוב מאוד להיוועץ באיש מקצוע זאת כדי שתתקבל התוצאה הטובה ביותר.

4. נגן DVD

החלק האחרון בחשיבותו במערכת הוא נגן ה- DVD, כיום נמכרים סוגים רבים ושונים של נגנים, רובם מתהדרים במחירים זולים, נגן ה-DVD הוא אחרון בחשיבותו ולכן הוא בעל ההשקעה הנמוכה ביותר, עם זאת, חשוב לרכוש נגן שתומך בקשת רחבה של פורמטים, כמו כן נגן המצויד ביציאת USB כך שתוכלו לצרוב את הסרט האהוב עליכם על זיכרון נייד (דיסק און קי) שהוא בעל שימוש חוזר במקום לצרוב על דיסקים ששימושם הוא חד פעמי. 

אנו בחברת אקפסרטק בעלי ניסיון רב בהתקנות מורכבות כפשוטות, נשמח להתאים לכם את המערכת המתאימה לכם ביותר, לאחר בחירת המערכת נתקין לכם בביתכם תוך הקפדה על עיצוב ושמירה על סטנדרטים גבוהים במיוחד.

ההתקנה תכלול במידת הצורך מסגרות גבס, חציבה והשקעה של כבלים בתוך קיר בטון, התקנת מערכות הידראוליות המשלבות העלאה והורדה של מסך על פי דרישה ועוד, זאת כדי לספק לכם את חווית הצפייה הגבוהה ביותר.


מערכות קולנוע ביתי
10.2
מערכות קולנוע ביתי
9
מערכות קולנוע ביתי
8
מערכות קולנוע ביתי
7
מערכות קולנוע ביתי
6
מערכות קולנוע ביתי
5
מערכות קולנוע ביתי
4
מערכות קולנוע ביתי
3
מערכות קולנוע ביתי
2
מערכות קולנוע ביתי
1
מערכות קולנוע ביתי
m2
מערכות קולנוע ביתי
cinema2

מאמרים :

מערכות קולנוע ביתי

מערכת קולנוע ביתי

 מסך פלזמה,מסך הדור הבא של עולם הקולנוע הביתי משלב בתוכו מספר קריטריונים: התקנת מסך שטוח, בחירת מערכת אודיו, מערכת קולנוע ביתי, רמקולים, כבלים אודיו וידאו באיכות גבוהה, שלט חכם ועוד...

להמשך המאמר בנושא מערכות קולנוע ביתי לחצו כאן

התקנת קולנוע ביתי

התקנת קולנוע ביתי

 ניתן לרכוש מערכות קולנוע שיכולות להתאים גם לתקציב צנוע ביותר. כל מה שאתם באמת צריכים זו חווית קולנוע אך אצלכם בבית כאשר הבסיס הוא נגן DVD או לסירוגין מכשיר סטרימר אשר דרכו תוכלו לצפות במגוון עצום של סרטים באיכות תמונה של FullHD זאת כאמור בלי לצאת מן הבית כלל.

להמשך המאמר בנושא התקנת קולנוע ביתי לחצו כאן

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה מדוע הן נחוצות ?

בכל מקום בו מותקנות מצלמות אבטחה ניתן לעקוב אחר הבאים וההולכים.
אם יש לכם ספק לגבי נוכחים במקום המצולם קל יהיה להוכיח אשמה או חפות (בעיקר בעבודה) או אלימות שיש בבית הספר וחשש להשחתת רכוש.
מקומות עבודה גדולים וקטנים פונים להתקנת מצלמות אבטחה.
 להמשך המאמר בנושא מצלמות אבטחה לבית לחצו כאן


| מערכת קולנוע ביתי || קולנוע ביתי || בית חכם || התקנות מסכים || התקנת מסך |

 


   
   
סל קניות
אין פריטים בסל

 

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב בנייה וקידום אתרים