בית חכם

בעידן בו הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק בכל יום, והמצאות חדשות מציפות אותנו היה זה רק עניין של זמן עד שפריטים שראינו בסרטים דמיוניים על העתיד יהיו חלק מחיינו. נסו לדמיין את חיינו ללא המצאות כמו הפלאפון, המזגן, המחשב הנייד ועוד... פריטים שהיום מהווים חלק אינטגראלי מחיינו ובעבר התקיימנו בלעדיהם. כהמשך ישיר לטכנולוגיה המתפרצת ישנן היום מערכות הנקראות "בית חכם".

המערכות הללו כשמן כן הן, הופכות את הבית שלנו לשיא הטכנולוגיה, ומבית מלא במכשירים חשמליים ומתגים אותם צריך להפעיל ולכבות בכל פעם בנפרד, לבית אשר מנוהל בצורה חכמה ויעילה ומפעיל לנו את המערכות על פי תוכניות מוגדרות ראש, אשר שולטות על כמה מערכות בו זמנית. המערכת שולטת למעשה על תחומים שונים בבית, לדוגמא:

תאורה בדומה לשעון השבת המוכר לשומרי המסורת ואחראי להפעלת התאורה וכיבויה עפ"י זמנים מוגדרים מראש, כך גם למעשה בנויה המערכת אשר אחראית על תפעול התאורה. המערכת שולטת על כל גופי התאורה הקיימים בבית ומחוצה לו, וניתן לשלוט על כולם בבת אחת, או על חלקים מסוימים כמו – תאורת הסלון, תאורת חדרי השינה ועוד, זאת לפי קטגוריות שאתם בוחרים. ניתן להגדיר את המערכת לדפוסי התנהלות החוזרים על עצמם כמו יציאה מן הבית, כניסה אל הבית, אירוח, שינה וכד', וכך המערכת מופעלת על פי התוכנית הרצויה ושולטת על כל התאורה יחד.

היתרון במערכת כזו הוא עצום, דמיינו כמה זמן לוקח לכם בכל פעם כאשר אתם יוצאים מן הבית ורוצים לכבות את כל גופי התאורה כאשר לכל אחד מהם מתג משלו, או לחילופין כאשר מגיעים אורחים במפתיע ואתם רוצים להאיר את הבית או את מרכז האירוח וכד', כך אתם שולטים על כל התאורה בלוח אחד.

מערכות מיגון ואבטחה כיום כאשר רוב בתי העסק והבתים הפכו לממוגנים בעזרת מערכת שלמה הכוללת מצלמות, אזעקות, אינטרקום וכד' ישנה חשיבות רבה למערכת אחת אשר תשלוט בכולם יחד, ותוסיף אלמנטים נוספים. כך, תוכלו לתכנת את המערכת שבמקרה של פריצה, מעבר לאזעקה שתישמע יידלקו כל האורות בבית או מחוצה לו, יופעלו נעילות של כל התריסים החשמליים וכד' כמו גם נטרול המערכת בשעת הצורך.

מיזוג וחימום הבית בדומה לתאורה, גם בכל נושא המיזוג והחימום ישנו צורך אדיר להפעיל את המערכות יחד ולא לגשת לכל מזגן בנפרד וכד', ישנו לוח אשר שולט בכל מה שקשור למיזוג וחימום לרבות הפעלת דוד חשמל לחימום המים ועוד. גם כאן ניתן להגדיר תוכניות ייעודיות כמו יציאה ונכיסה אל הבית, מצבי אירוח וכד'.

ישנן עוד מערכות השולטות על טיפול בגינה במידה וזו מתבססת על חשמל, כמו גם תריסים חשמליים ועוד. ניתן כמובן לקשר בין המערכות ולייצר תרחישים כמו יציאה מן הבית בו כל המערכות יחד מופסקות, כך שתוכלו להיות בטוחים שלא השארתם אף מכשיר חשמלי שיצרך חשמל מיותר בהיעדרכם.


אנו בחברת אקספרטק נשמח להביא את ביתכם אל קדמת המחר ולצייד אתכם במערכות "בית חכם"
שיהפכו את חייכם לקלים, נגישים ופשוטים הרבה יותר. 

אנו סמוכים ובטוחים כי כמו פריטים חדשים שכיום אנו מתקשים להבין כיצד חיינו בלעדיהם,
כך גם מערכת הבית החכם תשנה את חייכם.

אנו בחברה מתעדכנים תדיר בכל מה שקשור לטכנולוגיה עדכנית ומעסיקים את מיטב אנשי המקצוע בתחום
נשמח לייעץ, לכוון ולהתאים לכם את המערכת המתאימה לביתכם.

 


מאמרים בנושא בית חכם

בית חכם  

בית חכם – ניהול הבית בקלות ונוחות!
תמיד חלמת על בית קסום בית חכם שבו תוכל להגשים כל חלום , בית שתאהב והוא יעניק לך.
בידך השליטה כיצד יראו השעות שלך בבית האם הם סיוט מתמשך או הנאה צרופה?
הפרצה הטכנולוגית בעשורים האחרונים הובילה לשיפור איכות החיים בקפיצה אדירה, ואין שום סיבה לא לנצל זאת במסגרת הביתית.
הבית הפרטי שלך יכול להפוך לגן עדן עלי אדמות בעזרת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים שיגבירו את חווית השהות בבית. להמשך המאמר לחץ על בית חכם

בית חכם אקספרטק  

כל החלומות לבית מתגשמים עם מערכת בית חכם!
הבית מקום הרוגע הבלעדי שלך, המקום בו אתה שולט באווירה ולא רק, הבית שלמענו אתה עובד קשה.
כיצד תנהל את שעותיך בבית תלוי רק בך האם השעות יחלפו בטוב או במוטב?ההבדל בעשורים האחרונים באיכות החיים היא שינוי של מאה שמונים מעלות.
איכות החיים עלתה מאוד בזכות גילויים טכנולוגיים רבים.הכלים הטכנולוגים שפותחו נועדו בין היתר גם למסגרת הביתית ומטרתם להנעים את השהות שלך בבית. להמשך המאמר לחץ כאן

     


| בית חכם || מצלמות אבטחה || אזעקות || אינטרקום || התקנות מסכים |

 


   
   
סל קניות
אין פריטים בסל

 

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב בנייה וקידום אתרים